Ważne informacje dla Rodziców

Szanowni Państwo,

w bieżącym roku szkolnym będzie funkcjonował nowy dziennik Librus Synergia (dotychczasowy e-dziennik jest nieaktywny), do którego loginy otrzymają Państwo podczas pierwszego zebrania. Do tego czasu wszystkie informacje znajdować się będą na stronie internetowej szkoły ilkowice.eu lub na Państwa e-mail.

Autobus szkolny będzie kursował od 7 września 2020 r. po wcześniejszym ustaleniu trasy
na podstawie deklaracji, którą uczniowie otrzymają 1 września 2020 r. i zwrócą 3 września 2020 r.

Wszystkie deklaracje, które uczniowie otrzymają 1 września 2020 r., prosimy o zwrot najpóźniej do 3 września 2020r.

Deklaracje będą również dostępne na stronie szkoły ilkowice.eu w zakładce dla Rodziców.

Informujemy, że rodzice są zobowiązani do zapoznania się z procedurami, które znajdują się w zakładce Dla rodzica na stronie szkoły.