KLAWIATUROWE WYZWANIE

Drużyna z naszej Szkoły uczestniczyła w IX Ogólnopolskim Konkursie Online w pisaniu na klawiaturze, którego organizatorem było Stowarzyszenie Interinfo Polska - organizacja non-profit działająca na rzecz popularyzacji umiejętności metodycznego pisania na klawiaturze. Konkurs składał się z dwóch etapów, przystąpiło do niego około 400 osób z całej Polski.

wer.PNG (8 KB)

Naszą Szkołę reprezentowali:
    1. Paweł Chromy
    2. Adrian Pietruszka
    3. Ewa Migdał
    4. Hanna Noga
    5. Jakub Englart

Po  pierwszym etapie Jakub Englart, uczeń klasy VIII uplasował się na pozycji 90 i był to najlepszy rezultat ze szkoły, niestety w drugiej turze uzyskał słabsze wyniki - z powodu dotkliwej kontuzji teksty przepisywał  jedną ręką. Konkurs ukończył na 125 pozycji. W rankingu indywidualnym po dwóch turach konkursu na pochwałę zasługuje uczennica klasy IV Ewa Migdał, która zajęła wysokie,133 miejsce w kategorii juniorów młodszych (urodzonych w 2007 r. i później).

W rywalizacji drużynowej konkurs ukończyliśmy na 34 miejscu.

Gratulujemy wyników.