Dzień Nauczyciela

„Dobry nauczyciel, zawsze wskazuje właściwą drogę…”
14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów, pracowników szkoły oraz uczniów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty – która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.
W naszej szkole z okazji tego święta uczniowie wysłuchali przez szkolny radiowęzeł audycji pt. „Szkolne typy nauczycieli i uczniów”, przygotowanej przez uczniów klasy 8a i 7a. Nie zabrakło również życzeń oraz piosenki na zakończenie.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
wszystkim nauczycielom, pedagogom, pracownikom szkoły
życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanych obowiązków,
wzorowych uczniów, sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu prywatnym. Dziękujemy za wkładany trud i starania w naszą edukację i wychowanie. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś nauczyć, że gdy przeżywamy trudności odkrywamy w sobie siłę. Wierzymy, że Wasze zaangażowanie i wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych.

eee.jpg (8 KB)