Zjawiska przyrodnicze w obiektywie

Zjawiska pogodowe, potrafią wywrzeć na nas ogromne wrażenie. Przerażają, straszą, bywają groźne ale i zachwycają, swoim pięknem i siłą. Mgła, szadź, gołoledź, burze z piorunami czy tęcza przypominają nam kto tak naprawdę rządzi na naszej planecie. Nikt z nas nie jest w stanie dorównać przecudnym dziełom natury, powstającym w sposób naturalny i samoistny. Możemy jednak uchwycić piękność i potęgę tych zjawisk, dzięki fotografii.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ilkowicach postanowili się zmierzyć z tym trudnym zadaniem i sfotografować piękno natury. Przesłali fascynujące zdjęcia pokazując, że są wnikliwymi obserwatorami bogactwa przyrodniczego, że rozwijają swoje zainteresowania i uzdolnienia, że aktywnie spędzają wolny czas, oraz że potrafią dostrzec piękno zjawisk pogodowych.

Dziękuję wszystkim uczniom klas VIIa, VIIb i VIIIa za nadesłanie przepięknych zdjęć przedstawiające ciekawe zjawiska pogodowe.

Laureatem konkursu fotograficznego –zjawiska przyrodnicze w obiektywie; został Michał Kozdroń za przesłanie fotografii drzewa we mgle.

Serdeczne GRATULUJĘ i zapraszam do obejrzenia galerii ……….