CODE WEEK 2020

Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to  inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.

Szkoła  włączyła się w europejską inicjatywę i zglosiła swoj udział w CodeWeek pod nazwą 1..2..3.. w Ilkowicach Działamy oraz rozpoczęła przygodę z programowaniem w ramach Tygodnia Kodowania w Polsce. Uczymy dzieci programować cały rok, a w ramach projektu CODEWEEK w dniach 14-21 pażdziernika zorganizowane będa warsztaty z programowania dla uczniów 1-3 (zabawy z ozobotami) 4-6 robotyka (zajęcia ze scratcha), 7-8 CMI programowanie gier komputerowych oraz zajęcia z programowania robotów LEGO Mindstorms. Jestesmy w trakcie montażu filmu mającego na celu zapoznanie rodziców z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w szkole. Wkótce zdjęcia i film z realizacji zadań zostaną umieszczone na stronie szkoły.

1111.png (104 KB)