Zarazić matematyką!

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym „Zarazić Matematyką”. Konkurs jest organizowany pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, a przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, udział w konkursie jest nieodpłatny.
Główne cele konkursu to popularyzacja matematyki oraz propagowanie i rozwijanie aktywności artystycznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat „Zarazić Matematyką” ( format A3 lub A4 ).

Gotowe prace z przyklejoną metryczką na odwrocie oraz oświadczeniem ( załącznik nr 2 ), należy dostarczyć do szkoły w godzinach 8.00 – 13.00, najlepiej do dnia - 8.04.2021 r . Ostateczny termin przyjmowania prac - 12.04.2021 r.

Załączniki:

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!