MAMY FINALISTKĘ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POETYCKO-PLASTYCZNEGO PT. „BŁOGOSŁAWIONA KAROLINO ŚWIEĆ NAM PRZYKŁADEM”

Laura Chromy – uczennica klasy 5 SP – zdobyła wyróżnienie w Konkursie promującym ideały, którymi żyła Patronka naszej szkoły. W środę, 22 maja 2024 roku, w Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie ogłoszono wyniki i rozdano atrakcyjne nagrody. Wisienką na torcie był wpis do księgi laureatów i finalistów. W tym roku do XXI edycji konkursu zgłosiło się aż 570 uczestników z całej Polski. Naszą uczennicę reprezentowała na gali s. Gemma Zajdel, gdyż finalistka wyjechała na szkolną wycieczkę.

Serdecznie gratulujemy Laurze i innym uczestnikom oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu.

o1.JPG (63 KB)

o2.JPG (60 KB)