Podporucznik mgr inż. Mateusz Kozdroń, oficer i innowator.

Jego sukces to dla nas duma, satysfakcja i radość, bo Jego droga życiowa wiodła przez naszą Szkołę Podstawową.

Podporucznik mgr inż. Mateusz Kozdroń, absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, wsławił się opracowaniem systemu przechwytywania miniaturowych bezzałogowych statków powietrznych (np. dronów), co w istotny sposób przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa
w ruchu lotniczym, w tym przede wszystkim na lotniskach (Drony na celowniku - Dział Promocji i Komunikacji Wojskowej Akademii Technicznej (wat.edu.pl)

Drogi Mateuszu

Gratulujemy Ci znakomitego osiągnięcia! Twoja determinacja, wiedza i umiejętności zaowocowały, przynosząc Ci sukces. Inspirują także innych, również nas, do dążenia ku doskonałości. Niech to będzie jedynie początek drogi do kolejnych osiągnięć.

Mirosław Piotrowski - dyrektor wraz z całą Społecznością Szkolną.