Dzień Edukacji Narodowej

 „Dzieci rodzą się ze skrzydłami,

Nauczyciele pomagają im je rozwinąć.”

W miniony piątek (12 października) odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 
Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie.

W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli słowem, gestem, tańcem i piosenką klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze życzenia. 

W swoim przemówieniu Dyrektor Szkoły – Kazimierz Piotrowski zaznaczył, że wszyscy, którzy szkołę tworzą: nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie mają wpływ na panujący w niej klimat oraz relacje. Podziękował wszystkim za zaangażowanie i ogromny wkład pracy na rzecz szkoły, jak również poświęcenie i serce, którym obdarzani są uczniowie.

Kulminacyjnym punktem przedstawienia było podziękowanie skierowane do wszystkich, którzy przyczynili się do odbudowania szkoły po pamiętnych tragicznych wydarzeniach z początku bieżącego roku, a zwłaszcza Dyrektora Kazimierza Piotrowskiego i v-ce Dyrektora Mirosława Piotrowskiego, którzy jak superbohaterowie walczyli o jak najszybszy powrót naszych dzieci w szkolne mury budynku w Ilkowicach. 

„Za to, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw.
T
o dzięki Waszej pracy nasza szkoła jest wyjątkowa.

 

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top