Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Pierwszy dzień szkoły przypada zawsze na sam początek września. Zwykle jest to 1 września, jednak wiele zależy od tego, jak w danym roku układa się kalendarz.  Dla roku szkolnego 2018/19 jest to zatem poniedziałek, 3 września. Uczniowie w tym dniu rozpoczęli inaugurację mszą św., później  wszyscy spotkali się na zewnętrznym placu szkolnym o godzinie 8:50.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wprowadzeniu pocztu sztandarowego głos zabrał pan dyrektor Kazimierz  Piotrowski. Przywitał Władze Stowarzyszenia, Grono Pedagogiczne, Rodziców i zgromadzonych Uczniów. W swym przemówieniu pan dyrektor zapoznał uczniów z zadaniami czekającymi społeczność szkolną w bieżącym roku szkolnym, przedstawił wychowawców poszczególnych klas. Wszystkim Uczniom, w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzył wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań oraz uzdolnień.

” Niech szkoła będzie dla Was miejscem bezpiecznym,

przyjaznym i fascynującym,

a zdobyta wiedza i umiejętności

umożliwią Wam osiąganie sukcesów.”

 

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top