Sztuka swatania w Centrum Kultury

Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach zapraszają na kolejne z cyklu „Spotkanie z Ilkowicami”, które odbędzie się w niedzielę 9 czerwca.

 

 Zapraszamy 9 czerwca na godz. 15:00 do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, na spektakl „Sztuka swatania według Moliera”. Spektakl przygotowany został przez Amatorski Teatr „RAZEM” działający przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach na podstawie utworów „Skąpiec”, „Chory z urojenia” i „Szkoła żon” autorstwa francuskiego komediopisarza Moliera.

Autorkami scenariusza i reżyserkami spektaklu „Sztuka swatania według Moliera” są: Ewa Saładyga i Maria Merchut – Szwalec. A spektaklu występują: Piotr Mitera, Marcin Nowak, Tomasz Gdowski, Katarzyna Banek, Anna Englart, Anna Rzepka, Małgorzata Jurek, Paulina Patulska, Katarzyna Kieć, Ryszard Flis, Marcin Kuruc, Robert Cich, Jerzy Englart, Justyna Szewc, Leszek Cich, Jarosław Sztorc i Agnieszka Wilk.

Wstęp na spektakl jest wolny. Serdecznie zapraszamy…

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top