V Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy „Organizm człowieka – zdrowy styl życia”

W dniu 25 maja 2018 r. w  Zespole Szkół w Lubczy odbył się V Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pod tytułem: „Organizm człowieka – zdrowy styl życia”, który został objęty Honorowym patronatem Burmistrza Ryglic, Starosty Powiatu Tarnowskiego, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie.
Do rywalizacji przystąpiło 58 uczniów z 30 szkół z terenu powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. 

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Ania Kieć i Kamila Kapustka, do konkursu przygotowywała dziewczynki P. Agnieszka Wilk.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top