Warto pomagać

Dziękujemy za ciepłe słowa uzasadniające sens naszego działania na rzecz dzieci – pacjentów oddziału onkologii, skierowane do nas przez Panią Monikę Bawół, ich nauczycielkę:

–„Dzień dobry jestem nauczycielem na oddziale onkologii dziecięcej  w Krakowie dla której po raz kolejny sami bezinteresownie zbieracie dary . Obserwuje wasze działania FB od jakiegoś czasu i stwierdzam że taka szkoła która posiada takich nauczycieli jak Wy to skarb . Uczycie swoich podopiecznych udzielania bezinteresownej pomocy, czy to swoim rówieśnikom którzy w tym momencie walczą o swoje życie czy to osobom starszym,  wszyscy są dla Was i waszych uczniów ważni. Serdecznie dziękujemy kolejny raz za okazaną nam pomoc nauczycielom, dyrekcji , rodzicom i dzieciom oraz Panu który kontaktował się ze mną i dostarczał zebrane  dary. Dzięki takim ludziom jak Państwo nasi podopieczni choć na chwilę mogą zapomnieć o cierpieniu leczeniu i o tym że są w szpitalu w miejscu gdzie toczy się walka o życie a czas płynie strasznie wolno od jednej kroplówki do kolejnej. Ofiarujecie tym dzieciom chwile radości w tym smutnym i ciężkim dla nich czasie. Serdecznie raz jeszcze dziękuje w swoim imieniu oraz w imieniu rodziców dzieci. Monika Bawół.”

W poczuciu dobrze spełnianego obowiązku wyruszamy w najbliższą sobotę z kolejnym bagażem wsparcia dla oczekujących dzieci. Słowa podziękowania kierujemy do naszych uczniów i ich rodziców za empatię, zaangażowanie, hojność i otwarte serca. Będziemy działać nadal, bo dobro powraca.

WhatsApp Image 2023-04-28 at 12.23.35.jpeg (343 KB)

WhatsApp Image 2023-04-28 at 12.23.36.jpeg (383 KB)

WhatsApp Image 2023-04-28 at 12.23.37(1).jpeg (370 KB)